Jdi na obsah Jdi na menu

9. MFB 2020

9. MFB 2020 proběhl v sobotu 13. 6. 2020.

Ročník se uskutečnil v době koronavirové, kdy jsme z bezpečnostních důvodů z programu vypustili soutěžení na tratích Dlouhá míle a 7 km. Také plánovaný koncert Green Day revival se neuskutečnil, zrušen byl hudební festival Kmochův Kolín. Premiérově byl zorganizován MFB MarathOn LABE, který byl zařazen do seriálu MARATONSKÉHO POHÁRU 2020

50,-Kč ze startovného za každého závodníka jsme předali společnosti VOLNO, z.ú., které pomáhá rodinám pečujícím o děti s autismem.

Děkujeme za podporu Středočeskému kraji, městům Kolín a Poděbrady, obcím Veltruby, Velký Osek a Libice nad Cidlinou, společnostem EUROVIA CS, POVODÍ LABE, AVE Kolín, mnoha dobrovolníkům a všem, kteří pomohli s přípravou a průběhem 9. MFB!