Jdi na obsah Jdi na menu
 


Propozice 8. MFB 2019

Motto: Ryba plave, pták létá, člověk běhá.

Propozice 8. MFB 2019

POTKÁME SE U KOLÍNA!

Datum: Sobota 8. 6. 2019

Tratě 15km, 7km a Modrá VOLNO Dlouhá míle 1,8km / podrobně a přehledně  na odkazu MAPA-MFB-2019 Navigační systém na tratích bude zajištěn formou informačních tabulí, zavěšených fáborů, značkami na vozovce, moukou na povrchu lesních cest a dobrovolníků - regulovčíků. Rozcestí tratí 7 a 15 km za Námořnickým stromořadím ZDE

15 km START: Brandlova ulice → Staré město → Karlovo náměstí → Kmochův ostrov → lesopark Borky → Brankovice → jezero Hradištko → Veltruby → lužní les → jez Klavary → Brankovická - stezka podél Labe → visutá lávka → CÍL: Kmochův ostrov, amfiteátr;

7 km START: Brandlova ulice → Staré město → Karlovo náměstí → Kmochův ostrov → lesopark Borky → Brankovice → stezka podél Labe → visutá lávka → CÍL: Kmochův ostrov, amfiteátr;

Modrá VOLNO Dlouhá míle 1,8 km   START: Brandlova ulice → Karlovo náměstí → CíL: Kmochův ostrov, amfiteátr;

START: všechny tratě v 10:00 hod – Brandlova ulice;

    Přihlášky:      Registrace ONLINE ZDE Po registraci obdržíte e-mailem pokyny k platbě (pokud ne, zkontrolujte i složku hromadné a nevyžádané pošty).Přihlásit se do závodů MFB můžete také v sobotu 8.6. od 7:30 do 9:15 hod přímo v amfiteátru na Kmochově ostrově.

    Prezence:       od 7:30 – 9:00 hod na Kmochově ostrově, amfiteátr;

    Parkování:     parkoviště Zimní stadion Kolín, Brankovická a přilehlé ulice;

    Šatny:             Zimní stadion Kolín, Brankovická ulice poskytne možnost převlečení, sprchy a WC. Možnost úschovy osobních batůžků přímo v amfiteátru na Kmochově ostrově.

    Servis pro závodníky 15 a 7km:

oběd + nápoj v ceně startovného;

značení tratí po 1km;

občerstvovací stanice na trase a v cíli;

startovní číslo s personifikací pro předem registrované;

měření času čipem;

SMS zaslání osobního času po závodě;

pamětní diplom ke stažení;

    Startovné 15 a 7 km:

200,- Kč / registrace a platba do 5. 6. = oběd + nápoj + personifikace startovního čísla;

300,- Kč / registrace a platba na místě = oběd + nápoj;

Svou aktivní účastí v 8. MFB pomůžete lidem s autistickým příběhem: 50,- Kč za každého závodníka bude organizátory předáno takovým lidem!

    Modrá VOLNO Dlouhá míle, trať 1,8km: při registraci a platbě do 5.6. za startovné 25,- Kč a dobrovolně vyšší získáte personifikované startovní číslo. Děti: startovné dobrovolné. Při registraci a platbě na místě v den závodu nebude z technických důvodů možné personifikovat vaše startovní číslo. Veškeré  startovné získané v registraci do Modré VOLNO Dlouhé míle bude organizátory předáno Středisku VOLNO a vybraným rodinám s autistickým příběhem, které vám budeme postupně představovat. K tomu organizátoři přidají 50,- Kč za každého závodníka z tratí 7 a 15 km. Děkujeme za podporu!

    Podium vítězů, nově 10 kategorií:

15 km M 15-39 let (2004 - 1980)

15 km M 40-49 let (1979 - 1970)

15 km M 50-59 let (1969 - 1960)

15 km M 60+ (1959 a starší)

15 km Ž 15-39 let (2004 -1980)

15 km Ž 40+ (1979 a st.)

7,5 km M od 15 let (r. 2004 a starší)

7,5 km Ž od 15 let (r. 2004 a starší)

Dlouhá míle Ž r. 2019 a starší; ročníky 2005 a mladší pouze v doprovodu osoby 18+

Dlouhá míle M r. 2019 a starší; ročníky 2005 a mladší pouze v doprovodu osoby 18+

Modrá VOLNO Dlouhá míle, 1,8 km pod patronací Střediska respitní péče VOLNO, Kolín. Registrovaní závoďáci do 15 let v doprovodu dospělé osoby se připouští ke zdolání Modré VOLNO Dlouhé míle s pomocí tlačeného či taženého kočárku, tažného lana, psa či jiné kompenzační pomůcky. Závoďáci do 15 let při použití koloběžky, cyklokola, tříkolky, šlapacího autíčka, odrážedla či jiného podobného prostředku se v zájmu vlastní bezpečnosti a bezpečnosti ostatních řadí na konec startovního pole. Děkujeme!.

    Ceny:   Originální putovní trofej Michala Koubského pro absolutního vítěze na 15 km s vyrytím jména vítěze ročníku na věky;

Finanční prémie 3.000,- Kč pro vítěze 15 km M; 2. místo: 2.000,-Kč; 3. místo: 1.000,-Kč v absolutním pořadí;

Finanční prémie 3.000,- Kč pro vítězku 15 km Ž; 2. místo: 2.000,-Kč; 3. místo: 1.000,-Kč v absolutním pořadí;

Upřesňujeme: Premie, věcné ceny a VOLNO medaile pro stupně vítězů;

Všichni, kteří se registrují do Modré VOLNO Dlouhé míle, obdrží personifikované startovní číslo a diplom;

A tradiční Setkání generací: prémie pro nejstaršího a nejmladšího závodníka;

    Tombola:       všechna soutěžní startovní čísla budou losovány o věcné ceny;

    Prémie:          Setkání generací: nejmladší a nejstarší účastník závodu;

    Výsledky:       budou zpracovány čipovou časomírou a dosažitelné po závodě na našich stránkách. SMS s osobním časem bude odeslána po závodě na zvolené telefonní číslo.

    Podium:         v amfiteátru proběhne slavnostní vyhlášení vítězů a ukončení festivalu od 12:00 – 12:30 hod.

    Pro fanoušky: možnost občerstvení v prostoru amfiteátru. K využití Disc-golf-park přímo na ostrově, oplocené dětské hřiště či mnoho atrakcí s ostrovním majákem. Možnost zapůjčení plavidel-šlapadel v přístavišti výletních lodí.

    A tím to nekončí:      56. Mezinárodní hudební festival Kmochův Kolín bude v plném proudu. Od 14 hod projde slavnostní průvod městem a mnohem více během víkendu 7. – 9.6. Vstupné na festival po celý víkend zdarma!

    INFO: Pokud si s čímkoliv nevíte rady, kontaktujte nás na e-mailu, facebook či twitter. Na festivalovém místě neváhejte kontaktovat kohokoliv z členů organizačního výboru a dobrovolníků.

    Potkáme se u Kolína! Těšíme se na Vás!

    Ing. Leoš Bešťák a spol.

     Upozornění:        Závod se koná ve zvláštním režimu užívání dotčených pozemních komunikací, který zajišťuje pořadatel. Nejrizikovější místa budou organizačně zajištěna. Přesto je každý závodník povinen dodržovat pravidla silničního provozu a brát ohled na bezpečnost svou i všech ostatních, kteří užívají komunikaci v trase závodu. Každý se závodu účastní na vlastní nebezpečí, jeho zdravotní stav a fyzická připravenost odpovídá náročnosti tohoto závodu. Pořadatel nenese odpovědnost za případná zranění či škody vzniklé na majetku, které souvisí s návštěvou nebo účastí na události.

                              Vyplněním a odesláním registračního formuláře – přihlášením do závodu, každý účastník dává spolku Kolínská14 v souladu s platnými zákony souhlas s použitím svých osobních údajů uvedených v registračním formuláři, fotografií, videozáznamů a audiozáznamů pro marketingové účely pořadatele. Účastník zároveň vyjadřuje souhlas s tím, aby tyto osobní údaje byly v plném rozsahu k účelům výše uvedeným zpracovávány partnery spolku Kolínská14. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to elektronickou či písemnou formou na adresu sídla pořadatele.

     Změna programu vyhrazena. Děkujeme za pochopení!

 

 

 

Start: