Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzdáváme HOLD 1918-2018

sv-vaclav-----banner-----kopie.jpg

Vzdáváme HOLD k 100 letům na společné cestě 1918 - 2018.

Cílem spontánní štafety běžců a fanoušků naší republiky je vzdát HOLD všem, kteří pro naši republiku přinesli oběť nejvyšší a všem, kteří za ni bojovali!

Startovat budeme 28. října v 6:00hod v Praze pod dohledem sv. Václava a spojíme ikonická místa naší republiky a běhu: Václavské náměstí (socha sv. Václava), Karlův most, Hrad, Letohrádek, Letná, národní památník Vítkov, Ohrada, Běchovice, Klánovice, Úvaly (Masarykův háj), Hrabalova hájenka Kersko, Kerský les, Pečky, Ratenice, Poděbrady (nám. Jiřího z Poděbrad), Libice n.C. - Slavníkovské hradiště, Veltruby, Kolín (gymnázium, památník prvního československého prezidenta T. G. Masaryka), Kolín, Karlovo náměstí. Trasa bude rozdělena na 10 etap + Velké finále (viz mapa) a jednotlivé etapy budou propojeny minimálně trojicí běžců s technickým doprovodem. Spontánní cyklodoprovod vítán v neomezeném množství fanoušků. Maximální počet členů hlídky na jednotlivých úsecích bude upřesněn. Již nyní můžeme prozradit, že jedním z úseků bude slavná trasa Běchovice - Praha, avšak v protisměru, tedy Ohrada - Běchovice. Štafetový kolík s jmennými pentlemi z jednotlivých štafetových etap bude přinesen na kolínské Karlovo náměstí. Registrovaní běžci štafetových hlídek též obdrží pamětní trika, pamětní startovní číslo a pamětní medaile. Pořídíme videozáznam této spojující 100km štafety republikou pro republiku ze země, z vozů i z dronu.

Aktuality sledujte zde ma www.kolinska14.cz a facebook stránce MFBpoweredby14ka s událostí Vzdáváme HOLD na společné cestě 1918 - 2018.

Propozice naleznete v Menu. Oslavte Velký den naší republiky 28. října aktivně! Další takovou možnost budete mít za 100 let! Buďte součástí spontánního poselství!

Děkujeme! Za organizační tým Ing. Leoš Bešťák

 

Příspěvky

Přehled všech 11-ti etap štafetového poselství

15. 6. 2018

Podívejte se na přehled jednotlivých etap 100 km spontánní štafety "Vzdáváme HOLD 1918 - 2018", která odstartuje 28. října v 6:00 hod od svatého Václava na Václavském náměstí v Praze. Staň se aktivní součástí a oslav Velký den republiky! Přihlášky do jednotlivých úseků zasílejte na kolinska14@seznam.cz Neváhejte a vyberte si svoji etapu(y)! Četnost jednotlivých hlídek je limitována! Zapoj své kamarády i cyklokamarády!

podrobnosti a mapu naleznete v sekci PROPOZICE

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzdáváme HOLD 1918-2018 | Komentářů: 0